Promocje kredytów Listopad 2017 – Inbank, PKO BP, Santander

Koniec roku 2017 obfituje w pojawiające się co i rusz nowe promocje kredytów gotówkowych, z których wiele jest dostępnych szybko i przez internet. Poniżej znajdziesz aktualnie najciekawsze i najtańsze propozycje polskich banków w zakresie kredytów gotówkowych.

Na czoło wysuwa się nowy bank na polskim rynku – INBANK, który proponuje ofertę 3 razy 0 zł – prowizja już od 0zł, 0zł za wcześniejszą spłatę pożyczki oraz 0zł dodatkowych kosztów. Przejrzyste zasady i łatwa internetowa procedura to zasadnicze atuty tej oferty, której atrakcyjność podkreśla z pewnością RRSO promocyjnego kredytu, które bank określa na poziomie 9,51%.


SPRAWDŹ OFERTĘ INBANKU

Ciekawą ofertę przedstawił ostatnio także Bank PKO BP, który proponuje warunki promocyjne – 0% prowizji – dla kredytów w kwocie do 10.000 zł na okres do 15 miesięcy. RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) dla tej promocji wynosi 10,46%, co wygląda całkiem atrakcyjnie.


SPRAWDŹ OFERTĘ PKO BP

Kolejnym tanim kredytem jest oferowany przez SANTANDER CONSUMER BANK kredyt gotówkowy z oprocentowaniem 3,99%. Pożyczkę można otrzymać bez wychodzenia z domu, a RRSO reprezentatywnego przykładu kredytu wynosi 11,61%.


SPRAWDŹ OFERTĘ BANKU SANTANDER CONSUMER

Oczywiście należy pamiętać, że w przypadku każdej z bankowych ofert kredytu pozytywna decyzja o udzieleniu pożyczki zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej klienta. W przypadku niektórych klientów bank może odmówić udzielenia kredytu lub zaproponować inne warunki kredytowania dostosowane do oceny sytuacji finansowej klienta.

Komentarze są wyłączone.