Pożyczki ratalne luty 2018 – promocja Hapi Pożyczki RRSO 23,39%

W lutym ciekawą promocję rozpoczął serwis pożyczkiwy HAPO POŻYCZKI. W ramach oferty firmy klient może otrzymać pożyczkę do 15000 złotych na okres do 36 miesięcy, a oferowany na promocyjnych zasadach koszt pożyczki oznacza bardzo niskie jak na pożyczki pozabankowe RRSO wynoszące jedynie 23,39% (średnio).

Analizując szacunkowy koszt pożyczki na różne okresy (od 3 miesięcy do 3 lat) widzimy, że RRSO w każdym przypadku nie przekracza 24%. Oczywiście takie koszty są uwarunkowane przejściem pozytywnej weryfikacji odnośnie zdolności kredytowej, klient nie ma więc gwarancji, że zakwalifikuje się do warunków promocji, jednakże każda osoba poszukujaca pozyczki na pewno bez ryzyka może złożyć wniosek w serwisie HAPO POŻYCZKI i sprawdzić, jaki będzie efekt.

Tak niskie oprocentowanie obowiązuje jedynie do 28 lutego 2018. Jest ono swoistym ewenementem na rynku pozabankowym, gdzie większość ofert waha się w przedziale 70-160% RRSO. Według rankingu porównywarki pożyczek online Loan4u oferta Hapi Pożyczki jest obecnie (w lutym 2018) najlepsza na rynku pozabankowym, jeśli chodzi o pożyczki na 12, 24 i 36 miesięcy, co więcej może okazać się korzystniejsza od niektórych ofert banków. Wszystko oczywiście rozbija się o kwestię weryfikacji zdolności kredytowej, która będzie w praktyce decydować o faktycznej dostępności tej pożyczki dla klientów.

Komentarze są wyłączone.