Pożyczka w Sylwestra i Nowy Rok – gdzie kredyt na ostatnią chwilę?

Czasem zdarza się, że potrzeba wzięcia szykiej pożyczki lub kredytu pojawia się nagle w momencie lub dniu, w którym zwykle nie spodziewamy się, aby instytucje finansowe były otwarte. Takie dni to np. weekend (sobota, niedziela) lub dni świąteczne. Okazuje sięjednak, że są na polskim rynku firmy pożyczkowej, w których dostępna jest pożyczka w weekend i święta, niektóre z nich udzielają nawet chwilówki 24h na dobę włączając w to nie tylko decyzję o pożyczce, ale także szybki przelew na konto za pomocą systemu przelewów ekspresowych, co zapewnia natychmiastowy dostęp do gotówki.

Jeśli chodzi o kredyty pozabankowe na raty (w większych kwotach) w najbliższy sylwestrowy weekend wszyscy spóźnialscy mogą zajrzeć do następujących serwisów pożyczkowych:

ZAPLO – w sylwestra (niedziela 31.012.2017) firma pracuje w godz. 8-20, a w Nowy Rok (1.01.2018) w godzinach 11-22.

MONEDO oraz WONGA – firmy pracują 24h na dobę.

Jeśli potrzebować będziesz pożyczki krótkoterminowej na 30 dni, warto zajrzeć na poniższe strony:

VIVUS – czynne w Sylwestra 31.12.2017 w godzinach 8-20 oraz w Nowy Rok 1.01.2018 w godzinach 11-22.

SZYBKA GOTÓWKA – czynna 24 godziny na dobę.

LENDON – czynne w sylwestra 31.12.2017 w godzinach 9-18.

Co ważne, pożyczki udzielane w weekend lub dni świąteczne nie niosą zwykle ze sobą większych kosztów niż pożyczki udzielane w dni powszednie. Cenniki firm pożyczkowych co do zasady pozostają stałe i nie są różnicowane ze względu na dzień udzielenia pożyczki. Po prostu część firm wychodzi naprzeciw potrzebom konsumentów, którzy często potrzebują finansowania nagle i w momentach, co do których wcześniej nie spodziewali się, że taka potrzeba zaistnieje.

Komentarze są wyłączone.