Inbank – nowy bank na rynku oferuje kredyt online do 50.000zł

W dość mało dynamicznym krajobrazie polskiego rynku bankowego co jakiś czas pojawia się mimo wszystko jakaś nowość czy urozmaicenie. W ostatnich tygodniach takim wydarzeniem był debiut nowego banku o nazwie INBANK. Bank ten koncentruje się na udzielaniu łatwego i szybkiego kredytu gotówkowego przez internet dostępnego bez wychodzenia z domu na kwotę do 50.000 zł.

INBANK to tak naprawdę polski oddział estońskiego banku, dlatego na razie bank ten nie przedstawił polskim klientom szerokiej oferty wszystkich możliwych produktów bankowych, ale skoncentrował się na udzielaniu pożyczek. Z punktu widzenia klienta nie ma to jednak wielkiego znaczenia, gdyż najistotniejsze jest to, jakie są warunki takiego kredytu i jak łatwo jest on dostępny. Okazuje się, że kredyt ten zyskał już uznanie w niektórych rankingach jako jeden z tańszych kredytów na polskim rynku. Jednocześnie stosunkowo łatwo o niego wnioskować wystarczy wypełnić krótki wniosek o kredyt przez internet.

Kredyt online w INBANKU może być udzielony na kwotę od 2.000 zł do 50.000 zł, a okres spłaty może wynosić od 4 miesięcy do 6 lat. Ratę można obliczyć w specjalnym kalkulatorze udostępnionym przez bank.

Procedura kredytowa jest maksymalnie ułatwiona. Po złożeniu wniosku online należy potwierdzić swoją tożsamość przelewem weryfikacyjnym w kwocie 1zł ze swojego konta bankowego. W przypadku większości form uzyskiwanego przez klienta dochodu (umowa o pracę, zlecenie, kontrakt, działalność gospodarcza, emerytura, renta, najem) jedyny wymagany dokument to wyciąg z konta bankowego z ostatnich 3 miesięcy w formacie PDF, który możesz łatwo pobrać ze swojej bankowości internetowej. Dzięki temu wniosek można złożyć całkowicie online, a Inbank rozpatrzy go szybko, bo od razu ma pełne dane o Tobie i Twoich dochodach.

Aby przejść na stronę internetową INBANKU, poznać więcej szczegółów i złożyć wniosek, kliknij w poniższe logo:

Komentarze są wyłączone.